Lamingo.ee on ortopeediliste massaaživaipade veebipood Eestis.

Meil on laias valikus ortopeedilisi vaipu ja ORTO komplekte.
Ortopeedilised vaibad on kõige tõhusam viis laste ja täiskasvanute lampjalgsuse ja muude ortopeediliste haiguste ennetamiseks.

Suurepärane alternatiiv jalutuskäikudele paljajalu murul, veerisel või kividel. Ortopeedilised vaibad luuakse spetsiaalselt mitmesuguste looduslike pindade jäljendamise abil, mis on väga oluline lapse jala õigeks kujunemiseks.

Millele pöörata tähelepanu ortopeediliste vaipade valimisel?
Esiteks lapse vanusele. Lastele vanuses 1+ tuleb valida pehmed madalad vaibad. Kõvad vaibad võivad beebi jaoks, kes lihtsalt oma esimesi samme teeb, olla ebamugav ja valus. Kui laps juba kindlalt kõnnib ja jookseb on võimalik pakkuda talle rohkem kõva ja kõrgemat vaipa.See on väga oluline kriteerium!

Tegevused ortopeedilistel vaipadel peaksid alati rõõmu pakkuma. Ei mingit valu tunnet!
Meie kaupluses saate filtrit kasutada: lapse vanus, et näha, millised vaibad teile sobivad.

Teiseks on vajalik luu- ja lihaskonna haiguste puhul (lampjalgsus, deformeerumine jne) konsultatsioon spetsialistiga.

Kolmandaks, need on teie soovid ja kujutlusvõime. Värvigamma on lai. Võite valida valmiskomplekti või teha oma värvide ja tekstuuridega individuaalse komplekti. Vaibad on valmistatud polüvinüülkloriidist (PVC).

Näiteks part, millega teie laps supleb, on ka PVC-st.
Materjal on väga kulumiskindel. Matte ei saa kriimustada teie kass, teie laps ei saa seda hammustada ega rebida. Ortopeedilised matid on absoluutselt ohutud nii Teile kui ka Teie lapsele.
Kõigile naturaalse ja loodusliku austajate jaoks on meil IVF seeria keskkonnasõbralikust puit-polümeer komposiidist.