Ime rull/Чудо валик

13.0018.00

  • rull lastele 7*30
  • rull lavendeliga 10*30 cm
  • rull lavendeliga 7*30 cm
  • rull täiskasvanutele 10*30
  • Topeltkattega 10*30
  • Topeltkattega 7*30
Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Ime rull täiskasvanutele 10*30 cm tatrakestade täidisega
Ime rull lastele 7*30 cm tatrakestade täidisega

Tatrakestadest rull kasutatakse puhkuse ja lõõgastumise jaoks. Soodustab lihas-ligamentaalse aparaati lõõgastumist ja pea ning kaelalihaste valude kadumist. Osteokondroosi, spondüloartroosi, müosiiti, põrutuse ja selgrooga kaelalihaste venituste ennetamiseks.
Tagavad keha mikromassaaži.

Tatrakestad – tatraterade pealiskiht koosneb elastsest lehtedest kumerat kuju. Olles puhastatud eritehnoloogiaga on ainulaadne looduslik täite. Tatrakestad on õhku läbilaskev, ökoloogiliselt puhas, selles ei ela puugid ja muud putukad.

Rulli kaitsekated võib pesta, eelnevalt välja puistades täidist. Tatrakestad pesta ei tohi mitte mingil juhul. Kord hooaja jooksul tõmmake rulli tolmuimejaga puhtaks, avamata kaitsekatet, suvel kuivatage rulli päikese käes. Hoidke tatrast rulli kuivas, hästi ventileeritavas kohas.

Ei tekita allergiat.
Täiteaine: kõrgema sordi tatrakestad
Kaitsekate: puuvill 60%, polüester 40%

Imerull lavendeliga 10*30 cm

Ideaalne aksessuaar pilatese ja meditatsiooni jaoks. Lavendeli õrn lõhn aitab rahustada mõtted ja parandada une kvaliteeti. Imerull kindlalt toetab kaela ja ristluud trenni ja puhke ajal, mis võimaldab õigesti jaotada koormust selgroo peale. Soovi korral rulli jäikust saab reguleerida. Selleks haakige lahti tõmblukk ja eemaldage osa täiteainest.

Täiteaine: lavendeli ja muraka kupaaž

Lisainfo

Rull

rull lastele 7*30, rull lavendeliga 10*30 cm, rull lavendeliga 7*30 cm, rull täiskasvanutele 10*30, Topeltkattega 10*30, Topeltkattega 7*30